drukuj
(wróć) Bezpieczna kobieta w bezpiecznym otoczeniu ! (10.04.2018)

Projekt przy współpracy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu

Dolnośląskie Pośredniczki mają super moc! Rzucamy rękawice ... i przystępujemy do walki wręcz.
Hasło przewodnie: żadna sytuacja nie może nas zaskoczyć :) !

 


DOSPON w porozumieniu z Komendą Miejską we Wrocławiu zaprasza na kurs

"Bezpieczna kobieta w bezpiecznym otoczeniu"


 

Zajęcia praktyczne / 8 godzin / kurs samoobrony / Klub Samuraj ul. Bałtycka 19
08.05.2018 godz. 09.00 - 11.00
10.05.2018 godz. 09.00 - 11.00
15.05.2018 godz. 09.00 - 11.00
17.05.2018 godz. 09.00 - 11.00
UWAGA: liczba miejsc ograniczona, zajęcia bezpłatne dla pośredniczek stowarzyszonych w DOSPON :)

Zajęcia poprowadzą:

Mł. asp. Michał Kawalec, asystent Wydziału Prewencji i Patrolowy KMP we Wrocławiu.
Absolwent Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Instruktor Samoobrony, Kick-Boxingu oraz Taktyki i Techniki Interwencji. Specjalista z zakresu walki w bliskim kontakcie oraz podejmowania interwencji wobec osób agresywnych. Pasjonat sportów walki i sportów siłowych, szczególnie systemu Krav Maga, BJJ oraz CrossFit. Do zajęć podchodzi z pełnym entuzjazmem i chęcią zarażenia innych swoją pasją. 
Na rynku cywilnym instruktor w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu oraz instruktor samoobrony w Klubie Peter Center Krav Maga.

St. sierż. Łukasz Raczkowski, asystent Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu. Absolwent studiów magisterskich o specjalizacji resocjalizacja w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu oraz absolwent studiów podyplomowych o specjalizacji oligofrenopedagogika w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Prelegent podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej w ramach Dolnośląskich Dni Bezpiecznego Internetu pt. (NIE) BEZPIECZNA CYBERPRZESTRZEŃ w Wałbrzychu oraz Międzynarodowej Konferencji Naukowej ,,Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni wyzwania XXI wieku – teoria i praktyka`` na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestnik konferencji wojewódzkiej ,,Bezpieczni w cyberprzestrzeni``. Posiada certyfikat Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej nadany podczas udziału w szkoleniu ,,Dzieci i młodzież w Internecie`` przeprowadzony przez ekspertów NASK w ramach projektu #CYBERPOL. Pomysłodawca pierwszej w Polsce gry oraz aplikacji edukacyjnej dla dzieci i młodzieży o bezpieczeństwie w Internecie.

Zapisy: telefonicznie 728 186 546 lub mailowo stowarzyszenie@dospon.pl .

Serdecznie zapraszamy :)
Zarząd DOSPON