drukuj
(wróć) KOŁO TURYSTYCZNE DOSPON TOUR ZAPRASZA DO WIEDNIA (30.06.2018)

TERMIN: 28.09 – 30.09.2018

Stowarzyszenie DOSPON wraz z  grupą ` Dospon Tour `

serdecznie zapraszają na kolejny wyjazd integracyjny do WIEDNIA

 

TERMIN: 28.09 – 30.09.2018

 

 

WYCIECZKA 3 DNIOWA  

CENA: 835 zł/os

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY I TERMINY PŁATNOŚCI      (naciśnij) 

Plan wyjazdu :

                                

Dzień 1 – WYJAZD – WIEDEŃ

Wyjazd o godz. 4.00, przejazd do Wiednia  - stolicy i największego miasta w Austrii, przyjazd ok godz. 12.00/13.00zwiedzanie /z zewnątrz/ w obrębie Reingstrasse: Ratusz, Parlament, Hofburg – rezydencja Habsburgów – znajduje się w sercu Starówki, wiedeński Pałac władców Austrii, poczynając od XIII wieku, aż do 1918 roku, z dominującym stylem barokowym i klasycystycznym, to tu obecnie znajduje się rezydencja prezydenta Austrii, a także muzeum. Czas wolny w centrum.  Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2 – WIEDEŃ

Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Rezydencji Cesarskiej Habsburgów - Pałac Schonbrunn – dawna letnia rezydencja rodziny cesarskiej, to jeden z najpiękniejszych budynków w stylu barokowym w Europie, zwiedzanie wnętrz pałacu (dla chętnych za opłatą), spacer po ogrodach z Fontanną Neptuna. Następnie Opera Narodowa, barokowa Katedra św. Szczepana, słynąca ze swoich kolorowych dachówek, ul. Grabem z Kolumną Św. Trójcy – znaną również jako Kolumnę Zarazy, ul. Karntnerstrasse – wspaniały bulwar otoczony eleganckimi sklepami i kawiarenkami, Powrót do hotelu. Wieczorem przejazd na obiadokolację do restauracji regionalnej na Grinzingu (dzielnica klimatycznych knajpek z muzyką na żywo) z degustacją wina i muzyką. Powrót do hotelu, nocleg.

               

Dzień 3 – WIEDEŃ – MORAWSKI KRAS – POWRÓT 

śniadanie, wykwaterowanie, wjazd na Wzgórze Kahlenberg - wzniesionego na wysokości 484 m, zwanego `II wzgórzem domowym" Wiedeńczyków. Zwiedzanie Kościoła św. Józefa z kaplicą Sobieskiego - najlepszy punkt widokowy z piękną panoramą miasta. Przejazd na Morawski Kras w Czechach, który należy do najwspanialszego regionu krasowego w środkowej Europie. Na całym terenie znajduje się więcej niż 1100 jaskiń, zwiedzanie Jaskini Punkvy, Groty `Macocha`, spływ łodziami podziemnymi korytarzami rzeki Punkvy. Wyjazd do kraju, przyjazd w godzinach wieczornych.

 

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX (dvd, barek, wc, klimatyzacja)

2 noclegi w hotelu 3* w pokojach 2,3 os z łazienkami  w ok. Wiednia

2 śniadania w formie bufetu

1 obiadokolacja w hotelu lub restauracji

1 obiadokolacja regionalna przy muzyce i winie na Grinzingu /przystawka, `talerz fiakierski`, 5 rodzajów mięs, 2 rodzaje surówek, panierowane warzywa, strudel, woda, 2 lampki wina/

opieka pilota/przewodnika

ubezpieczenie NNW i KL 

opłaty parkingowe

opłata klimatyczna

realizacja programu

 

UWAGI: Kolejność zwiedzania może ulegnąć zmianie, ustala przewodnik. Obowiązuje ważny dokument tożsamości.                           

Kolejność zwiedzania może ulegnąć zmianie, ustala przewodnik. Na bilety wstępu należy przeznaczyć 350czk – Morawski Kras. Dopłata do pokoju 1-osobowego 150zł.

CENA: 835 zł/os

UWAGA!

Zgłoszenia należy dokonywać na załączonym formularzu, wraz z potwierdzeniem wpłaty pierwszej raty do 10 lipca, oraz przesłanie zgłoszenia na adres mailowy : katarzyna.szczepaniak@sdp-nieruchomosci.pl , stowarzyszenie@dospon.pl

Wpłaty na konto biura Ella Tours, podane w formularzu.

Serdecznie zapraszamy !

Zarząd Dospon